Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

!!! ODZYSKUJEMY PODATKI Z ZAGRANICY !!!

  • Direction Kłodzko| ul. Wandy 3/1
  • Phone 74 647 02 77

podatki klodzko mcW czasach, w których przepisy prawa podatkowego są niejednoznaczne, co utrudnia ich prawidłową interpretację, ważne jest aby przy prowadzeniu działalności gospodarczej móc wykorzystać wiedzę osoby kompetentnej, którą jest doradca podatkowy.
Firma nasza prowadzi działalność gospodarczą od 1996 roku. Przez ten czas  zebraliśmy wiele doświadczeń,  spotkaliśmy się z wieloma zagadnieniami, które pozwalają nam przewidywać i wskazywać naszym klientom jak unikać zagrożeń i pułapek podatkowych.
Swoją wiedzą, doświadczeniem, rzetelnością, kreatywnością i sumiennością firmy przez nas obsługiwane obdarzyły nas zaufaniem, co przejawia się chociażby wieloletnią współpracą.
Dbamy o najwyższy standard wykonywanych usług poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników i współpracowników, w związku z tym posiadamy wiele certyfikatów ukończonych szkoleń i kursów podatkowych i księgowych.


Zlecenie wykonywane są w oparciu o aktualne przepisy prawa podatkowego oraz inne powiązane ustawy.
Dbamy o poufność danych, które przekazywane są w związku z wykonywaniem zleceń.
Z racji wykonywania zawodu zaufania publicznego, jakim jest doradca podatkowy, przynależymy do Krajowej Izby Doradców podatkowych co wiąże się z uzyskanym w 1998 roku wpisu na prowadzoną przez Ministra Finansów  listę doradców podatkowych pod nr 05126.
Jako doradca podatkowy firma nasza jest również objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC

kancelaria podatkowa klodzko